Menu
На Сторожинеччині проводять експеримент з безкоштовного проїзду приміським автотранспортом пільгових категорій громадян

На Сторожинеччині проводять експеримент з безкоштовного проїзду приміським автотранспортом пільгових категорій громадян

By In Новини On 20.06.2011


Під керівництвом голови Сторожинецької районної державної адміністрації Франца Федоровича відбулася розширена нарада за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівників організацій Сторожинецького району. Під час наради заслухані питання про діяльність виконавчих дирекцій фондів соціального страхування на території району за п’ять місяців поточного року, про проведену роботу щодо вжиття заходів з погашення заборгованості за спожиті енергоносії фізичними та юридичними особами району. Особливе зацікавлення у присутніх викликала інформація про хід проведення в Сторожинецькому районі експерименту з безкоштовного проїзду приміським автотранспортом окремих категорій громадян.

Проведення такого експерименту зумовлене значною кількістю звернень громадян щодо відмови автоперевізниками здійснювати безкоштовний проїзд приміським автотранспортом окремих категорій громадян, що мають право на пільги, та неодноразові звернення з цього питання громадських організацій району. З метою вирішення цього питання районною державною адміністрацією та районною радою прийнято спільне розпорядження про проведення в Сторожинецькому районі експерименту з безкоштовного проїзду приміським автотранспортом окремих категорій громадян та затверджено порядок проведення в Сторожинецькому районі експерименту з безкоштовного проїзду приміським автотранспортом окремих категорій громадян, який буде діяти протягом липня-вересня нинішнього року.

Такий експеримент проводиться з метою визначення об’ємів перевезення автоперевізниками окремих категорій громадян, що мають право на пільги та максимально наближеного коефіцієнту співвідношення платних до безоплатних пасажирів згідно фактичних показників нинішніх перевезень. Також однією з головних цілей цього експерименту є надання пропозицій фінансовому управлінню щодо потреби в коштах на відшкодування реальних витрат автоперевізниками на пільгове перевезення в наступному році.

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.