Menu
На Сторожинеччині придбають 3 будинки для забезпечення житлом дітей-сиріт

На Сторожинеччині придбають 3 будинки для забезпечення житлом дітей-сиріт

By In Новини On 27.07.2018


20 липня 2018 року в Чернівецькій обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Василя Гостюка відбулося перше в 2018 році засідання обласної комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

У вищезазначеному заході начальник служби у справах дітей Сторожинецької РДА Наталя Косован спільно із першим заступником голови Сторожинецької районної державної адміністрації Діаною Ковальчук представили для  розгляду комісії  пропозиції щодо придбання за рахунок коштів субвенції з державного бюджету 2 житлових будинків: для 1 дитини-сироти з с. Буденець та для 1 особи з числа дітей-сиріт з с. Кам’яна.

За підсумками засідання комісія погодила придбання 2 житлових будинки, які буде передано у власність дітям.

Також погоджено пропозицію Чудейської  сільської ради об’єднаної територіальної громади щодо придбання за рахунок коштів субвенції 1 житлового будинку в с. Чудей для використання як соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа;  вирішено вважати доцільним будівництво дитячого будинку сімейного типу.

Довідково:

Закон України «Про Державний бюджету України на 2018 рік» передбачає виділення коштів у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа. Для Чернівецької області сума субвенції складає 6386,4 тис. грн.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.