Menu
На Сторожинеччині у матері вилучено 4 малолітніх дітей

На Сторожинеччині у матері вилучено 4 малолітніх дітей

By In Новини On 31.08.2018


31 серпня  начальник служби у справах дітей Сторожинецької районної державної адміністрації спільно з старшим інспектором ювенальної превенції Сторожинецького ВП ГУНП України в Чернівецькій області взяли участь у позачерговому засіданні виконавчого комітету Верхньопетровецької сільської ради, де розглядалось питання про доцільність негайного відібрання 4-х малолітніх дітей у жительки села.

В результаті підтвердження факту загрози життю та здоров’ю 4-м малолітнім дітям по місцю проживання, залишенням матір’ю дітей бездоглядними на тривалий час, рішення виконавчим комітетом було прийнято позитивно.

Так, на підставі прийнятого рішення виконавчого комітету Верхньопетровецької сільської ради комісією в складі представників служби у справах дітей райдержадміністрації, ювенальної превенції Сторожинецького ВП ГУНП України в Чернівецькій області, Вехньопетровецької АЗПСМ в присутності 2-х понятих було вилучено 4-х малолітніх дітей віком 1,5 р., 4,5 р., 6,5 р., 7 р. та влаштовано в закладах охорони здоров’я для повного медичного обстеження та лікування.

В подальшому службою у справах дітей з метою захисту прав малолітніх дітей буде вирішуватися питання про притягнення їх матері до відповідальності відповідності до законодавства України.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.