Menu
На Сторожинеччині урочисто зустріли та нагородили подяками демобілізованих бійців АТО

На Сторожинеччині урочисто зустріли та нагородили подяками демобілізованих бійців АТО

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 27.03.2015


DSC_3077Сьогодні, 27 березня, в актовій залі районної державної адміністрації за участі депутатів районної ради, керівників установ, підприємств та організацій району, громадськості урочисто зустріли демобілізованих бійців антитерористичної операції зі Сторожинеччини.

Військовослужбовців зустріли гучними оплесками та вигуками «Слава Україні!» та «Слава нації!».

До героїв звернулася голова районної ради Катерина Гуцуляк, котра зазначила, що Сторожинеччина має нині честь зустрічати бійців АТО, котрі відслужили 1 рік та згідно Указу Президента про демобілізацію, повернулися до своїх родин та рідних домівок.

«Ви – наші герої, наша гордість. Ви для нас – взірець мужності, відваги і відданості, ідеал громадянина, патріота. Кожного з вас ми хочемо знати і дякувати за те, що стоїте на варті безпеки і миру в Україні, жертвуєте своїм життям за нас», – сказала Катерина Гуцуляк.

Із сподіваннями на закінчення війни та закликом про молитву за мир в Україні Катерина Гуцуляк спільно із головою райдержадміністрації Ярославом Бартошем нагородили бійців подяками та покрили їхні плечі прапорами України.

«Ми дякуємо вам за те, що ви з честю і гідністю виконали свій військовий обов’язок, захистили нашу державу, захистили свої родини, захистили кожного з нас. Хай Бог вас береже. Щастя вам, добра і миру!», – звернувся до військових Ярослав Бартош.

Він також висловив переконання, що саме такі герої повинні в наступному скликанні районної ради повинні бути представниками своїх громад та захищати їхні інтереси.

DSC_3037DSC_3040DSC_3043DSC_3051DSC_3053DSC_3055DSC_3056DSC_3062DSC_3067DSC_3068DSC_3069DSC_3077 DSC_3086

IMG666


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.