Menu
На Сторожинеччині відбулись заходи з відзначення Міжнародного дня захисту дітей

На Сторожинеччині відбулись заходи з відзначення Міжнародного дня захисту дітей

By In Новини On 01.06.2018


Сьогодні,1 червня, на центральному майдані міста Сторожинець проведено заходи з нагоди відзначення в районі Міжнародного дня захисту дітей.

Зокрема до уваги малечі представлено концертно-розважальну програму, конкурс малюнків на асфальті на тему: «Хай дитинство буде щасливим».

Окрім того, підведено підсумки акції «Друге життя вишиванки», під час якого перший заступник голови районної державної адміністрації Діана Ковальчук та заступник голови районної ради Володимир Філіпович вручили вишиванки дітям з малозабезпечених сімей.

У парку імені Ю. Федьковича проведено творчу майстерню з розпису повітряних кульок «Щаслива посмішка», квест «Моє щасливе дитинство», юридичне лото «Чи знаєш ти свої права?», показ ПТО пожежного автомобіля, конкурси та естафети на протипожежну тематику, проведено презентацію надання першої медичної допомоги «Твоє здоров’я в твоїх руках»,  аква-грим «Чарівний світ казок».

За традицією всі діти, що відвідали заходи отримали солодощі та морозиво.

Також святково-розважальні програми до Дня захисту дітей проведено у дитячих садках, школах та культурних закладах району.

10 червня заплановано захід Сторожинецької громадської організації батьків дітей з інвалідністю «Богдан» «Бал в Королівстві квітів» для дітей з особливими потребами на території Чудейської ОТГ.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.