Menu
На Сторожинеччині відзначили 100-річчя державної служби України

На Сторожинеччині відзначили 100-річчя державної служби України

By In Новини On 25.06.2018


23 червня на центральному майдані міста Сторожинець, в рамках районного свята національних культур «Барви Сторожинеччини», відзначили 100-річчя державної служби України.

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, голова районної ради Іван Лосік, голова Сторожинецької міської ради Микола Карлійчук, державні службовці району.

До присутніх з вітальним словом звернувся голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, який зазначив, що саме 100 років тому, у 1918 році  в добу української держави часів гетьмана Павла Скоропадського, вперше в історії України  на законодавчому рівні закріпили засади функціонування інституту державної служби та статус державного службовця.

За його словами, державна служба – не проста професія, яка поєднує водночас великі повноваження та ще більшу відповідальність за суспільство, загальний розвиток району та благополуччя його жителів. Це робота, яка потребує постійного вдосконалення, самовідданості та щирого бажання служити людям.

«Сьогодні наша з вами  діяльність набуває особливої ваги та значення, адже в умовах реформування саме на державного службовця покладено завдання забезпечити виконання державою своїх зобов’язань перед громадянами, наблизити владу до жителів Сторожинецького району. – Тож у своїй роботі ми повинні завжди пам’ятати, що для наших громадян влада починається саме з вас, з тієї людини, яка вирішує їх повсякденні проблеми», – підкреслив Ярослав Бартош.

Зокрема очільник виконавчої влади району привітав державних службовців з професійним святом, побажав добра і щастя, здоров’я, енергії та задоволення від праці.

Окрім того, з нагоди свята присутнім вручено грамоти Чернівецької обласної державної адміністрації, спільні почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради, грамоти Сторожинецької міської ради.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.