Menu
НА СТОРОЖИНЕЧЧИНІ ЗАВЕРШЕНО НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ ПІДРОЗДІЛІВ ТЕРОБОРОНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

НА СТОРОЖИНЕЧЧИНІ ЗАВЕРШЕНО НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ ПІДРОЗДІЛІВ ТЕРОБОРОНИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

By In Новини On 24.06.2019


Сьогодні, 24 червня, т.в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець та голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяли участь у завершенні тижневих навчальних зборів з приписним складом підрозділів територіальної борони Чернівецької області.

Навчання тривали з 18 по 24 червня на загальновійськовому полігоні «Прибан» (село Ропча Сторожинецького району) із залученням  понад 150 офіцерів запасу.

Вишкіл відбувся згідно плану підготовки резервістів затвердженого Генеральним штабом Збройних Сил України та спрямований вдосконалення учасниками військових навичок у ході проведення командно-штабних навчань.

Особовий склад вправлявся з тактичної, вогневої, інженерної, медичної та спеціальної підготовки.

Під час закриття навчань Ігор Богатирець та Ярослав Бартош вручили почесні грамоти Чернівецької ОДА та спільні почесні грамоти Сторожинецької райдержадміністрації та районної ради військовим, що пройшли вишкіл.

Ігор Богатирець наголосив на необхідності постійного вдосконалення військовими територіальної оборони своєї підготовки та висловив подяку військовим за витримку, мужність та готовність до виконання військового обов’язку перед Батьківщиною.

Своєю  чергою Ярослав Бартош зазначив про те, що потужна армія є запорукою незалежності держави.

«Всім вам, панове офіцери, велика подяка за службу. Усі наші спільні зусилля сьогодні скеровані задля захисту нашої держави, заради наших дітей, родин та держави», – підкреслив очільник райдержадміністрації.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.