Menu
На Центральній площі попрощалися із загиблим у зоні ООС лейтенантом Збройних сил України Олександром Маланчуком

На Центральній площі попрощалися із загиблим у зоні ООС лейтенантом Збройних сил України Олександром Маланчуком

By In Новини On 03.04.2020


3 квітня у Чернівцях на Центральній площі попрощалися із загиблим у зоні ООС 23-річним лейтенантом Збройних сил України Олександром Маланчуком.

Він був командиром взводу гірсько-штурмової бригади, загинув 31 березня на Донеччині від вогнепального поранення.

Товариський, душа компанії, завжди справедливий, – саме так відгукуються про Олександра всі, хто його знав. Хлопець займався спортом, був вихованцем футбольної школи «Буковина» та брав участь в обласних чемпіонатах.

Торік Олександр закінчив Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Як зазначає начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук, хлопець був дисциплінованим, старанним у навчанні та неодноразово успішно представляв навчальний заклад на спортивних змаганнях.

Незважаючи на молодий вік, Олександр зумів стати гарним командиром, лідером та взірцем для своїх підлеглих. Військові, які прийшли попрощатись з побратимом, згадують його завжди життєрадісним та усміхненим.

Його батько, полковник запасу Василь Маланчук, довгий час служив в Чернівецькому обласному військовому комісаріаті. Кілька місяців тому звільнився на пенсію з посади заступника військового комісара. Мати, Лариса Маланчук, працювала в комісаріаті на цивільній посаді.

Висловлюємо глибокі співчуття батькам та сестрі, а також всім рідним і близьким загиблого захисника.

Вічна пам’ять Герою!

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.