Menu
На засіданні Громадської ради при райдержадміністрації підведено підсумки роботи за 2019 рік та затверджено план роботи на 2020 рік

На засіданні Громадської ради при райдержадміністрації підведено підсумки роботи за 2019 рік та затверджено план роботи на 2020 рік

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Новини On 17.12.2019


Сьогодні, 17 грудня, при керівнику апарату районної державної адміністрації Сергію Гринчуку відбулося засідання Громадської ради.

Під час засідання заслухано звіт голови Громадської ради при Сторожинецькій районній державній адміністрації про підсумок роботи Громадської ради за 2019 рік.

Як інформував голова Громадської ради Матвій Плегуца, впродовж 2019 року проведено засідання консультативно-дорадчого органу, на яких обговорювались питання, які найбільше турбували суспільство і потребували роз’яснень та вирішення.

Зокрема на засіданнях розглянуто питання: про підсумки соціально-економічного розвитку Сторожинецького району за 2018 рік та перспективи на 2019 рік; про роботу з питань організації доступності інвалідів та маломобільних груп населення до інфраструктури району та міста Сторожинець; про проведення капітального ремонту підвісного мосту міста Сторожинець; про новий порядок надання субсидій жителям Сторожинецького району; про підсумок роботи Громадської ради за 2019 рік; про затвердження Плану роботи Громадської ради на 2020 рік.

За його словами, за підсумками розгляду вищезазначених питань приймалися відповідні рішення та рекомендації.

Окрім того, під час засідання консультативно-дорадчого органу обговорено питання про затвердження Плану роботи Громадської ради на 2020 рік.

За підсумками заходу прийнято відповідні рішення.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.