Menu
Набір на контрактну службу триває

Набір на контрактну службу триває

By In Новини, Оголошення, конкурси On 06.02.2019


Військовими комісаріатами Чернівецької області проводиться набір на військову службу за контрактом до Десантно-штурмових військ Збро́йних сил України. (ДШВ).

Підрозділ ДШВ Збройних Сил України дислокується в м. Чернівці.

Держава гарантує: 

– стабільне щомісячне грошове забезпечення солдат ДШВ від 12 600 грн.

– надбавка за особливості проходження служби;

– виплата грошової компенсації за піднайом житла;

– зберігається місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких працювали на час призову.

Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму станом (на 1 січня 2019 року – 1921 грн ) в розмірах:

– особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму;

– особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму; – особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму;

Основними вимогами прийняття на військову службу за контрактом до Десантно-штурмових військ ЗС України є:  мотивація до військової служби,  задовільний стан здоров’я, фізична підготовленість на військову службу,  придатність за професійно-психологічними та медичними показниками, відсутність судимостей, психіатричного та наркологічного обліку.  

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України: – чоловіки від 18 до 50 років; – жінки віком від 18 до 40 років; – мінімальний термін укладання контракту становить 3 роки, максимальний  до 5-ти років.

Більше інформації ви можете дізнатись у Чернівецькому обласному  військовому комісаріаті за адресою: м. Чернівці, вул. Кобилянської 32, або у районному (міському) військовому комісаріаті за місцем перебування на військовому обліку.       

Телефони:  0509480349,  (0372)524349.

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.