Menu
Наказ фінансового відділу Сторожинецької районної державної адміністрації від 2 січня 2020 року №1 «Про проведення експертизи рішень сесій місцевих рад району»

Наказ фінансового відділу Сторожинецької районної державної адміністрації від 2 січня 2020 року №1 «Про проведення експертизи рішень сесій місцевих рад району»

By In Накази РДА, Новини On 02.01.2020


З метою проведення експертизи рішень сесій відповідних рад про місцеві бюджети району на 2020 рік в частині державних повноважень, згідно вимог статті 122 Бюджетного кодексу України,

НАКАЗУЮ:

  1. Створити робочу групу фінансового відділу районної державної адміністрації для проведення експертизи рішень сесій сільських рад району про відповідні бюджети на 2020 рік та внесення до них змін і затвердити її у складі, що додається (додаток 1).
  2. Закріпити працівників фінансового відділу районної державної адміністрації відповідальних за проведення експертизи, згідно з додатком 2
  3. Головам сільських рад району рекомендувати надсилати:

1) рішення про сільський бюджет, або про внесення змін до сільського бюджету фінансовому відділу районної державної адміністрації для проведення експертизи наступного дня після підписання його головою відповідної ради;

2) додаткову інформацію, необхідну для проведення експертизи за формами та у термін доведений фінансовим відділом районної державної адміністрації.

  1. Робочій групі фінансового відділу районної державної адміністрації:

1) здійснювати експертизу рішень сесій про сільські бюджети на предмет дотримання при їх затвердженні норм чинного бюджетного законодавства та підготувати відповідні висновки про підсумки експертизи. Завершити вказану експертизу до 01 лютого 2020 року.

2) у разі виявлення порушення вимог Бюджетного кодексу України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік” при затвердженні місцевого бюджету, підготувати відповідні матеріали та направити їх голові районної державної адміністрації;

  1. Опрацювання додаткової інформації до рішень сесій сільських рад району та її узагальнення (у разі необхідності) забезпечує фінансовий відділ районної державної адміністрації відповідно до напрямків роботи, затверджених у його положенні.
  2. Координацію роботи щодо узагальнення підсумків експертизи рішень сесій сільських рад району здійснюють головні спеціалісти фінансового відділу районної державної адміністрації.
  3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник фінансового відділу

районної державної адміністрації                         Ігор СЛЮСАР

Додаток 1

Додаток 2


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.