Menu
НОВІ УЗАГАЛЬНЮЮЧІ ПОДАТКОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ОПОДАТКУВАННЯ ПДВ ВИДАВ МІНФІН

НОВІ УЗАГАЛЬНЮЮЧІ ПОДАТКОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ОПОДАТКУВАННЯ ПДВ ВИДАВ МІНФІН

By In Новини On 22.08.2018


У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що з метою роз’яснення деяких питань Мінфін України видав Наказ Міністерства фінансів України від 3 серпня 2018 року №673 “Про затвердження узагальнюючих податкових консультацій з деяких питань оподаткування податком на додану вартість”», яким затверджено чотири узагальнюючі податкові консультації (УПК) щодо:

1) Особливостей оподаткування податком на додану вартість від’ємної різниці між ціною придбання (звичайною ціною) товару та ціною реалізації такого товару на експорт.

2) Документального підтвердження знищення або зруйнування основних виробничих або невиробничих засобів.

3) Оподаткування ПДВ операцій з отримання постійним представництвом нерезидента фінансування від головної компанії – нерезидента.

4) Оподаткування ПДВ операцій банків та інших фінансових установ з передачі у фінансовий лізинг майна, набутого ними у власність внаслідок звернення стягнення на таке майно.

З узагальнюючими податковими консультаціями можна ознайомитись на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/347613.html.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.