Menu
Обговорено новий порядок направлення застрахованих осіб на санаторно-курортне лікування

Обговорено новий порядок направлення застрахованих осіб на санаторно-курортне лікування

By In Новини On 09.01.2018


Сьогодні, 9 січня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош та голова районної ради Іван Лосік провели нараду з питання впровадження нового порядку направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесення захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Участь у нараді взяли начальник управління Фонду соціального страхування України у Чернівецькій області Андрій Шевченко, в.о. начальника відділення Фонду соціального страхування України у Сторожинецькому районі Іван Паладій, головний лікар Сторожинецької районної центральної лікарні Олександр Войцехівський та головний лікар Сторожинецького центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Триколіч.

Як інформував Андрій Шевченко, 1 січня 2018 року набрала чинності Постанова Правління Фонду соціального страхування України «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

Вказаною постановою змінено зокрема модель направлення в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів. Відтак, починаючи з 1 січня нинішнього року, застрахована особа має право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії (далі — висновок ЛКК) лікувально-профілактичного закладу, клініки медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації. Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятися в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації. Застрахована особа, яка брала безпосередню участь в антитерористичній операції (далі – АТО), має право на лікування (у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) в реабілітаційному відділенні санаторно- курортного закладу за профілем медико-психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Також було поінформовано про те, що термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем та ЛКК, який є необхідним для відновлення здоров’я та працездатності застрахованої особи відповідно до профілю лікування та особливостей перебігу хвороби, але не більше 24 днів.

Водночас обговорено інші зміни у направленні застрахованої особи на курортно-санаторне лікування.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.