Menu
Обговорено питання добровільного об’єднання територіальних громад Підгір’я

Обговорено питання добровільного об’єднання територіальних громад Підгір’я

By In Новини, Об'єднання громад On 01.07.2015


IMG60230 червня під керівництвом голови районної державої адміністрації Ярослава Бартоша, за участю заступника голови районної ради Івана Патарака, відбулася нарада з головами місцевих рад району та депутатами районної ради.

Під час заходу обговорено питання добровільного об’єднання територіальних громад Сторожинеччини.

Зокрема виступив голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, який зазначив, що впродовж останніх 6 місяців районною державною адміністрацією та районною радою проводилась робота з головами та представниками кожної місцевої ради району щодо вивчення та визначення економічної доцільності об’єднання громад.
Як результат, сформовано декілька варіантів створення об’єднаних громад в межах району.

Відтак Ярослав Бартош закликав голів місцевих рад району подбати про майбутнє та не ставити власні амбіції та інтереси вище інтересів громади.
У ході наради, виступила перший заступник голови райдержадміністрації Діана Ковальчук, яка ознайомила присутніх з основними принципами, на яких відбуватиметься формування добровільних об’єднань територіальних громад.
Вона зазначила, що при подальшому схваленні перспективного плану формування територіальних громад Чернівецька область отримає 86 млн. грн. з державного фонду регіонального розвитку вже у цьому році.

Після тривалого обговорення вирішено до 5 липня 2015 року інформувати обласну державну адміністрацію щодо рішень місцевих рад Сторожинеччини стосовно формування територіальних[ громад.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.