Menu
Обговорено питання про хід виконання плану мобілізації до лав Збройних Сил України та організації проведення командно-штабних навчань на території району

Обговорено питання про хід виконання плану мобілізації до лав Збройних Сил України та організації проведення командно-штабних навчань на території району

By In Новини On 29.05.2015


титульна29 травня за головування керівника районної державної адміністрації Ярослава Бартоша, за участю голови районної ради Катерини Гуцуляк, Чернівецького обласного військового комісара полковника Віталія Чурая, керівників силових структур відбулася нарада з головами місцевих рад району.

Під час наради розглянуто питання про хід виконання плану мобілізації до лав Збройних Сил України, організації проведення командно-штабних навчань на території району.
Як зазначив очільник виконавчої влади Підгір’я Ярослав Бартош питання мобілізації – це питання існування та незалежності держави.
«Ми говоримо про війну, яка завтра може спалахнути на Буковині, тому пріоритетним завданням районної влади та місцевих громад – виконання заходів щодо організації забезпечення проведення часткової мобілізації», – підкреслив Ярослав Бартош.

Під час заходу виступив Чернівецький обласний військовий комісар Віталій Чурай, який зазначив, що з 5 по 12 червня на полігоні «Прибан» у с.Ропча відбудеться командно-штабне навчання з територіальної оборони. За його словами навчання відбудеться за практичним призовом на навчальні збори військовозобов’язаних для комплектування загонів оборони у визначених зонах територіальної оборони області. Буде відпрацьовано виконання тактико-спеціальних тренувань та бойових стрільб зі стрілецької зброї.
«Сьогодні необхідно захищати державу із зброєю в руках, оскільки існування нашої держави залежить від кожного з нас зокрема», – наголосив Віталій Чурай.

2

3


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.