Menu
Обговорено питання щодо ходу збирання ранніх зернових культур, формування регіональних потреб продовольчого зерна та виконання мобілізаційних завдань

Обговорено питання щодо ходу збирання ранніх зернових культур, формування регіональних потреб продовольчого зерна та виконання мобілізаційних завдань

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 31.07.2014


титульнаСьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша відбулася нарада з керівниками агропромислових формувань району, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку зустрічі очільник району зазначив, що останнім часом серед населення розповсюджуються чутки та неправдиві історії про насильну тотальну мобілізацію. У зв’язку з зазначеною дезінформацією щодо мобілізаційних процесів Підгір’ям прокотилася хвиля протестів. Такого роду дезінформація вигадуються та розповсюджуються поки що невідомими особами, з метою – дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в районі та у державі вцілому.

Керівник району звернувся до керівників агроформувань Сторожинеччини з проханням провести інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо мобілізаційної підготовки в підпорядкованих трудових колективах.

«Нам усім необхідно усвідомити, що підступна, лицемірна війна на сході України стосується не тільки жителів  зазначеної території держави, але й кожного з нас зокрема. Ніхто не захистить нашу державу, крім нас самих»,- зазначив Ярослав Бартош.

Під час заходу обговорено питання ходу збирання ранніх зернових культур, формування регіональних потреб продовольчого зерна та виконання мобілізаційних завдань, підготовки навчальних закладів району до нового навчального року та осінньо-зимового періоду.

Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Петращук, у 2014 році всіма категоріями господарств посіяно 9087 га зернових. Зокрема сприятливі погодно-кліматичні умови, проведені агротехнічні заходи забезпечили добрий стан вказаних посівів.

За попередніми даними в поточному році очікується зібрати 45897 тонн зерна. Середня урожайність ранніх зернових культур складе 50,4 ц/га, що на 6,74 ц/га більше ніж у 2013 році.

Відтак для проведення збиральних робіт в оптимальні терміни підготовлено 35 зернозбиральних комбайнів, 8 зерноочисних машин, 5 машин для очистки насіння, 3 зернотоки, 6 складів для зберігання зерна.

На сьогоднішній день сільськогосподарськими підприємствами завершено збирання посівів озимого ріпака та озимого ячменю.

Відповідно до розпорядження ОДА № 85-р від 12.03.2014 р. затверджений обсяг формування регіональних потреб продовольчого зерна в кількості 8700 тонн, в тому числі тримісячна потреба -2175 тонн, з яких 125 тонн власного виробництва і 2050 тонн закупівлі за межами району.

В 2014-2015 маркетинговому році формування регіональних потреб продовольчого зерна відбуватиметься за рахунок виробництва зерна в господарствах населення.

На особливий період вимогами мобілізаційного плану доводяться мобілізаційні завдання щодо обсягів виробництва необхідної продукції.

«Сьогодні пріоритетним завданням районної влади та агроформувань Підгір’я – є виконання мобілізаційних завдань мобілізаційного плану для забезпечення наших військових продовольством у разі війни»– наголосив Ярослав Бартош.

Наприкінці зустрічі голова райдержадміністрації подякував присутнім за конструктивну розмову, запропонував співпрацю та максимальну підтримку з боку районної влади. Побажав миру та злагоди.


About the Author

pressa

Comments are closed here.