Menu
Обговорено питання виплати бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби

Обговорено питання виплати бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 11.07.2018


11 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша відбулася нарада з головами та представниками місцевих рад району, під час якої обговорено питання виплати бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.

Зокрема під час заходу зазначено, що дотація за молодняк надається за кожні повні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком. Загальний обсяг дотації за молодняк, який може отримати фізична особа, становить 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

Окрім того, тварини мають бути ідентифіковані та зареєстровані в установленому порядку. Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб – власників тварин є підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка.

За підсумками наради доручено виконкомам місцевих рад району активізувати роботу з обліку сільськогосподарських тварин, які підлягають виплатам державних дотацій на вирощування молодняка великої рогатої худоби; активізувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно вимог, передбачених по виплатах дотацій в частині обов’язкового проведення ідентифікації та реєстрації тварин.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.