Menu
Об’єднані громади Чернівецької області в основному витрачають кошти на освіту

Об’єднані громади Чернівецької області в основному витрачають кошти на освіту

By In Інформаційні матеріали, Новини, Об'єднання громад On 10.11.2016


Дві третини всіх видатків бюджетів об’єднаних громад становлять видатки на освіту. Десять громад за 9 місяців цього року витрати на цю бюджетну статтю більше 92 млн. грн., що становить 66% від загальної суми видатків. Наступна стаття видатків спрямовується на утримання апарату управління об’єднаних громад, на це витрачається 14,5 млн. грн. (10,5%) місцевих бюджетів.

Найбільші видатки на органи місцевого самоврядування з розрахунку на 1 мешканця склались у Усть-Путильській об’єднаній громаді – понад 400 грн., найменші у Великокучурівській – 118 грн.

Видатки на охорону здоров’я склали у семи об’єднаних громадах області 9,7 млн. грн, або 7%. Варто відзначити, що три об’єднані громади, а саме Вашківецька (Сокирянського району), Сокирянська та Усть – Путильська взагалі не здійснювали видатків по цій статті, через те, що передали ці кошти до районного бюджету.

На житлово-комунальне господарство об’єднані громади витратили майже 7 млн. грн., а на культуру  – більше 6 млн. грн. Зовсім незначні кошти були потрачені громадами на соціальний захист (452 тис. грн.), фізкультуру та спорт (323 тис. грн.) та вибори старост (258 тис. грн.). До районних бюджетів було передано 8,3 млн. грн. медичної субвенції на здійснення видатків у первинній та вторинній медицині.

Структура видатків місцевих бюджетів об’єднаних громад наведена на графіку. 

Аналіз зроблено експертами Регіонального відділення Асоціації міст України згідно даних Департаменту фінансів облдержадміністрації.

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.