Menu
Очільник влади району допомогає у вирішенні проблем сторожинчан

Очільник влади району допомогає у вирішенні проблем сторожинчан

By In Звернення громадян, Новини On 10.07.2012


Традиційно, після щопонеділкової наради головою районної державної адміністрації Францом Федоровичем проведено прийом громадян.

Так, 10 липня до очільника виконавчої влади району з  особистими питаннями впродовж дня звернулося 8 жителів Сторожинеччини.

Зокрема, одне колективне звернення стосувалось забезпеченням електропостачанням садових будиночків кооперативів Сторожинеччини, що припинено у зв’язку із неналежним оформленням документації та порушення правил користування. Задля вирішення порушеного питання Франц Федорович надав доручення у двотижневий термін організувати зустріч із активістами та головами садових кооперативів зареєстрованих на теренах Підгір’я, на яку запросити начальника Сторожинецького РЕМу для роз’яснення порядку встановлення лічильників та умови електропостачання нежитлових приміщень.

Щодо питань надання матеріальної допомоги на лікування, у зв’язку із значним погіршення здоров’я, ремонту радіоточки, та спірного питання розподілу земельних ділянок, а також поновлення рейсу маршрутного автобусу Слобода Комарівці – Сторожинець о 07.15 Францем Федоровичем надано доручення керівникам структурних підрозділів, до компетенції яких належить їх вирішення, детально вивчити суть порушених питань та надати відповідну допомогу у розв’язанні проблем громадян.


About the Author

pressa

Comments are closed here.