Menu
Очільники крайової та районної виконавчої влади привітали сторожинчан із Днем міста

Очільники крайової та районної виконавчої влади привітали сторожинчан із Днем міста

By In Новини On 02.06.2019


2 червня заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець та голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня міста Сторожинець.

У заході також взяли участь голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, Генеральний Консул Румунії в Чернівцях Ірина-Лоредана Стенкулеску, голова Асоціації розвитку співтовариства громад метрополітан Ботошани Румунія Флорін Агнера, керівники та трудові колективи організацій установ, підприємств, громада.

Під час заходу виступив заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець.

«У Сторожинецькому районі – найбільшому в області і по чисельності, і по території, проживають працьовиті та привітні люди, – зазначив посадовець у виступі. – Прикметно, що створена Сторожинецька ОТГ розвивається впевнено і гармонійно. Зокрема, минулого тижня ОДА погоджено проекти по Сторожинецькій ОТГ, спрямовані на капітальний ремонт вулиць, доріг, навчальних закладів, садочків в сумі 8,7 млн. грн. Всього в Чернівецькій області на реалізацію інфраструктурних проектів ОТГ виділено цьогоріч понад 70 млн. грн.».

Заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець також побажав учасникам свята Божого благословіння, достатку, миру в родинах та в країні.

Також слово мав Ярослав Бартош.

«Направду  Сторожинець є і залишається найбільшим районним центром  нашої області, а віднедавна із введенням в дію закону про децентралізацію, це – центр найбільшої об’єднаної  територіальної громади в Чернівецькій області і я переконаний, що з подальшим об’єднанням  сіл це буде одна із найбільших громад у державі Україна. Непросто найбільша, а очевидно і найуспішніша.

Наші діди та прадіди жили тут, ми і наші діти будемо тут жити, працювати і розвивати наш край, розвивати наше місто, дбати про культурну спадщину, спокій, аби у нас були толерантні відносини, такі, як нам залишили наші предки.

Ніколи не повинно бути міжконфесійних суперечок, у нас не повинно бути жодних мовних конфліктів. Ми всі є різними за національностями, але єдині , бо живемо у нашому прекрасному  місті і в нашій прекрасній державі.

Вітаю всіх нас і бажаю перш за все спокою і миру. Найбільшу подяку хочу скласти нашим ветеранам, тим хто пройшов війну, захищаючи незалежність нашої держави.

Просимо Бога і надіємось на нашу армію, щоб війна була завершена і наступив такий довгоочікуваний мир. А все решта ми зробимо і здолаємо. Саме так і з такими настановами ми йдемо далі.

Децентралізація дала можливість розвиватися громаді, як самостійній одиниці і це стало передумовою виходу на зовнішні контакти і встановлення партнерських відносин з іншими державами і з іншими громадами Румунії та Польщі. Саме так, в дружній родині разом ми подолаємо будь-які кризи і вийдемо вперед до кращого майбутнього.

Зі святом вас, успіху вам!», – завершив виступ Ярослав Бартош.

Під час заходу вручено грамоти ОДА, спільні грамоти РДА та РР.

Зокрема, грамоту Чернівецької ОДА вручено членам виконавчого комітету Сторожинецької міської ради Сергію Гринчуку та Поліні Лягу.

Почесними грамотами Сторожинецької РДА та районної ради нагороджено:
Токарюк Вероніку Михайлівну – заступника головного лікаря КНП «Сторожинецька ЦРЛ» з питань медсестринства;
Зозулю Івана Степановича – офіцера Збройних сил України, учасника АТО;
Гайдамасюк Розу Григорівну – провідного спеціаліста – землевпорядника (с. Зруб-Комарівський) відділу земельних відносин та комунальної власності Сторожинецької міської ради;
Лушнікову Валентину Анатоліївну – провідного спеціаліста – інспектора праці відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та державних закупівель Сторожинецької міської ради;
Павлюк Ірину Миколаївну – провідного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та державних закупівель Сторожинецької міської ради;
Верхоляка Ярослава Ілліча – учасника АТО;
Серецького Михайла Миколайовича – члена виконавчого комітету Сторожинецької міської ради, голову обласної профспілки працівників агропромислового комплексу.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.