Menu
ОДИН МІЛЬЯРД 39 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ СПЛАТИЛИ ДО ДЕРЖАВНИХ ЦІЛЬОВИХ ФОНДІВ ПЛАТНИКИ БУКОВИНИ

ОДИН МІЛЬЯРД 39 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ СПЛАТИЛИ ДО ДЕРЖАВНИХ ЦІЛЬОВИХ ФОНДІВ ПЛАТНИКИ БУКОВИНИ

By In Новини On 07.06.2018


За підсумками січня-травня 2018 року страхувальники Чернівеччини перерахували  1039,3 млн.грн. єдиного соціального внеску. Таким чином, за п’ять місяців  надходження ЄСВ перевищили планові показники на 76,1 млн.грн. Порівняно з січнем-травнем минулого року забезпечено приріст надходжень на 232,8 млн. грн.

Повідомив в.о.начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Роботодавцями, які нараховують єдиний внесок на суми заробітної плати та винагороди за договорами ЦПХ, сплачено 853,3 млн.грн. Від фізичних осіб-підприємців та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність надійшло 127,1 млн.грн. Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців перевищив 57,3 млн.грн.

У Головному управління ДФС у Чернівецькій області звертають увагу, що 08.06.2018р набере чинності Наказ Міністерства фінансів України від 29.03.2018 р. №393 яким затверджено зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що регламентується наказом Міністерства фінансів України від 24 листопада 2014 року  № 1162. Змінами до Порядку  визначено форму Заяви про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства) (форма №12-ЄСВ) та процедури взяття на облік платників єдиного внеску – членів фермерського господарства та удосконалено деякі процедури обліку платників єдиного внеску у частині заміни повідомлення про взяття на облік платників єдиного внеску (форма №2-ЄСВ), на яких не поширюється дія Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

 

Новини податкової


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.