Menu
Оголошений старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019»

Оголошений старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019»

By In Новини, Оголошення, конкурси On 18.12.2019


Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» – це єдиний діючий загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів та меценатів країни, доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангел добра».

У жовтні 2019 року оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019». Цьогоріч  переможців визначатимуть в 17-ти основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2020 року у Києві.

Традиційно, окрім загальнонаціонального конкурсу, проходять і його регіональні етапи. Благодійників області нагороджуватимуть на загальнонаціональному конкурсі та окремо на регіональному конкурсі у м.Заставна.

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року; благодійні проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Заповнену заявку для участі в конкурсі необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com до 1 березня 2020 року (включно). До неї також доцільно додати фотографії (не більше 5-10 шт.), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, що розміщена в інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу.

З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитись на сайті:http://blagoukraine.org/ та за тел.: (067) 164-04-11.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.