Menu
Олександр Фищук: Влада має подбати про покращення умов життя військовослужбовців та їх родин

Олександр Фищук: Влада має подбати про покращення умов життя військовослужбовців та їх родин

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 18.08.2015


1439811025_fyschukНа прес-конференції, яка відбулась 17 серпня, Олександр Фищук акцентував увагу на питаннях придбання житла для військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції. 

Голова обласної державної адміністрації зазначив, що при придбанні житла перевага буде надана первинному ринку житла, на якому нові квартири можна придбати за фіксованою ціною. Також очільник обласної адміністрації розповів про умови вибору місця проживання родин військовослужбовців. «Вважаю,  сім’ї військових мають право обрати квартиру або будинок у селі, районному або обласному центрі. Герої захищають цілісність та недоторканість нашої країни, тому влада має подбати про покращення умов життя військовослужбовців та їх родин»,- наголосив Олександр Фищук.

Голова обласної влади поінформував, що Чернівецькій області передбачена субвенція з державного бюджету на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов у сумі 7109,005 тис. гривень. На цей час до області вже надійшло 2369,67 тис. гривень.

Довідково. Комісія з питань будівництва (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців-учасників АТО та потребують поліпшення житлових умов, розпочинає процедуру закупівлі житла зазначеній категорії населення.Відповідно до процедури, оголошується збір цінових пропозицій від забудовників житла та продавців нерухомості про наявність у продажу житла на первинному та вторинному ринках нерухомості із зазначенням загальної площі та вартості 1м². Комісія звертає увагу, що під час визначення вартості житла враховуються витрати, пов’язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів).

Прес-служба Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.