Menu
Олександр Фищук вручив ордери на житло сім’ям загиблих військовослужбовців АТО Підгір’я Світлані Леонтій, Юлії Кушнір, Олені Шудравій, Марії Валявській, Світлані Воробець та бійцю АТО, інваліду ІІ групи Юрію Ходану

Олександр Фищук вручив ордери на житло сім’ям загиблих військовослужбовців АТО Підгір’я Світлані Леонтій, Юлії Кушнір, Олені Шудравій, Марії Валявській, Світлані Воробець та бійцю АТО, інваліду ІІ групи Юрію Ходану

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 09.02.2016


DSC_8309Сьогодні, 9 лютого, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олекандр Фищук спільно з головою районної державної адміністрації Ярославом Бартошом та головою районної ради Іваном Лосіком вручив ордери на квартири сім’ям загиблих військовослужбовців АТО Підгір’я, які  віддали своє життя, боронячи українську землю від російсько-терористичних військ на сході України – Світлані Леонтій, Юлії Кушнір, Олені Шудравій, Марії Валявській, Світлані Воробець та бійцю АТО, інваліду ІІ групи Юрію Ходану.

У своєму зверненні голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук зазначив, що загиблі бійці АТО пожертвували своїм життям заради майбутнього своєї держави.

«Всі ми усвідомлюємо одну просту річ, що жодна матеріальна компенсація не поверне життя наших хлопців: не поверне дітям батька, дружині – чоловіка, а батькам – сина. Але ми разом можемо і будемо робити все необхідне, щоб вирішувати проблемні питання родин загиблих, зберігаючи в наших серцях пам’ять про наших Героїв. Також ми повинні підтримувати і допомагати сім’ям учасників АТО, які нині захищають суверенітет та територіальну цілісність України», – підкреслив Олександр Фищук.

Звертаючись до присутніх, Олександр Фищук наголосив, що у 2015 році, держава профінансувала закупівлю 13 квартир для сімей загиблих військовослужбовців АТО в Чернівецькій області.

Окрім того, очільник виконавчої влади області Олександр Фищук висловив слова подяки місцевим органам виконавчої влади за належну організацію придбання житла для сімей Героїв, а також забудовникам, які розуміють складну ситуацію, тому зменшили його вартість для зазначеної категорії осіб.

Водночас Олександр Фищук вручив почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради забудовнику Василю Манілічу.

Після вручення ордерів керівник облдержадміністрації спільно з керівництвом районної влади відвідав нову оселю Світлани Воробець та поспілкувався з рідними та близькими Героя Підгір’я Степана Воробця.

Довідково

Закупівлю житла для родин загиблих бійців АТО здійснив Департамент соціального захисту населення Чернівецької облдержадміністрації.

Усі квартири закуплено у місті Сторожинець згідно побажань родин загиблих військових.

DSC_8275DSC_8280DSC_8283DSC_8285DSC_8287DSC_8298DSC_8309

DSC_8343


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.