Menu
Пам’ять Героя, що загинув, захищаючи територіальну цілісність нашої держави у зоні антитерористичної операції Петра Боднаря увіковічнили на меморіальній дошці

Пам’ять Героя, що загинув, захищаючи територіальну цілісність нашої держави у зоні антитерористичної операції Петра Боднаря увіковічнили на меморіальній дошці

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 04.05.2016


титульна4 травня голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь в урочистому відкритті меморіальної дошки, встановленої на Панківському навчально-виховному комплексі, Герою, що загинув, захищаючи територіальну цілісність нашої держави у зоні антитерористичної операції Петру Боднарю.

У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Діана Ковальчук, заступник голови районної ради Володимир Філіпович, військовий комісар Сторожинецького районного військового комісаріату Іван Яремійчук, Панківський сільський голова Сергій Казюк, голова громадської організації   «Об’єднання учасників АТО» Сергій Кривко, голова Сторожинецької районної організації ТСО України Михайло Москалюк, члени родини Петра Боднаря, мати загиблого військовослужбовця в зоні АТО Юрія Чікала – Марія Кордубан, учасники антитерористичної операції, педагогічний колектив та учні навчально-виховного комплексу, громада села.

Зокрема до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, який зазначив, що перший тиждень травня – ми відзначаємо День памяті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це скорботні дні, в які ми вшановуємо пам’ять всіх кого забрала страшна війна.

Як наголосив очільник виконавчої влади району, міліони солдат радянського союзу, незалежно від національності, пліч-опліч зі зброєю в руках стали на захист нашої землі, міліони солдат поклали свої голови і здобули довгоочікувану перемогу над фашистським противником.

«Важко уявити  що через 70 років, ті що називали себе нашими братами, розпочнуть не менш підлу і підступну, кровопролитну війну проти українців. Сьогодні на східних рубежах нашої держави за її незалежність і цілісність кладуть свої життя кращі сини України. Завдячуючи їх подвигу, ми живемо під мирним небом. Переконаний, що пам’ять про героїчних оборонців рідної землі навіки житиме в серцях вдячних громадян.  Вклоняюся перед матерями, які втратили найдорожче – своїх синів, перед дружинами, що залишились без чоловіків. Відкриття меморіальної дошки – це вияв шани перед Героєм, який не повернувся живим додому. Пам’ятаймо Петра Боднаря, пам’ятаймо славних бійців, які віддали життя за мир в Україні. Герої не вмирають!», – зазначив, у своєму виступі голова  районної державної адміністрації Ярослав Бартош.

Під час відкриття меморіальної дошки з уст вихованців школи звучали патріотичні та ліричні вірші – про Україну і її героїв, про відчай батьків, які на полі бою втратили свою надію та опору в житті… Не зуміли стримати сліз ні родичі Петра Боднаря, ні школярі, ні вчителі, ні жителі Панки, ні представники районної влади… Та хіба ці сльози зможуть хоч на мить облегшити невимовний біль матері, яка потай від усіх досі виглядає у вікно свого сина…

Наприкінці заходу діти вшанували вшанували память Петра Боднаря покладанням квітів до меморіальної дошки.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.