Menu
ПАТ «Чернівцігаз» надішле своїм клієнтам бланки для оформлення субсидій

ПАТ «Чернівцігаз» надішле своїм клієнтам бланки для оформлення субсидій

By In Новини, Оголошення, конкурси On 20.04.2015


До середини квітня поточного року ПАТ «Чернівцігаз» надрукує бланки заяв на отримання субсидій та доправить їх своїм клієнтам – споживачам природного газу Чернівецької області. Листи з відповідними бланками заяв від газового підприємства краю отримають більше 226 тисяч сімей Буковини, інформує прес-служба регіональної газової компанії. Окрім заяви на отримання субсидії, з листом також надійдуть бланк декларації про доходи та інструкція щодо цих документів. На забезпечення бланками оформлення субсидії ПАТ «Чернівцігаз» витратило близько 38 тисяч гривень.

ПАТ «Чернівцігаз» усвідомлює, що різке підняття цін на блакитне паливо для населення ляже додатковим тягарем на сімейний бюджет буковинців. Враховуючи вже наявні борги мешканців області за спожитий газ, що станом на 1 квітня 2015 року становлять близько 60 мільйонів гривень, підприємство вживає всіх необхідних заходів, щоб не допустити подальше збільшення заборгованості.

Так, зважаючи на анонсований урядом механізм компенсацій витрат на житлово-комунальні послуги, а також відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 106 від 28 лютого 2015 року, ПАТ «Чернівцігаз» забезпечить всіх своїх клієнтів – споживачів природного газу Чернівецької області інструкцією та бланками документів для оформлення субсидії. З 1 травня поточного року заповнені документи слід надіслати поштою  або ж передати безпосередньо до відділення управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) за місцем проживання.

Таким чином, споживачі природного газу вже в середині квітня отримають листи із усіма необхідними для оформлення субсидій документами. Всього газове підприємство надішле більше 226 тисяч пакетів документів, друк яких обійдеться компанії у майже 38 тисяч гривень.

Доставка листів в місті Чернівці здійснюватиметься за допомогою послуг Укрпошти. Мешканцям області, декларації та заяви доставлятимуться особисто за адресою реєстрації.

Консультації з приводу оформлення субсидії можна отримати в територіальних УПСЗН або ж звернувшись на Урядову гарячу лінію за телефоном 0 800 507 309.

З бланками заяви на отримання субсидії та декларації про доходи можна ознайомитися на офіційному сайті ПАТ “Чернівцігаз”.

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.