Menu
Пенсійна служба активно співпрацює з органами влади і соціальними партнерами у справі захисту прав застрахованих осіб

Пенсійна служба активно співпрацює з органами влади і соціальними партнерами у справі захисту прав застрахованих осіб

By In Новини, Роз'яснення On 31.01.2019


Захист прав застрахованих осіб на соціальне та пенсійне забезпечення – пріоритетний напрямок роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Представники Фонду беруть активну участь у діяльності робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, які діють при райдержадміністраціях та міських радах, здійснюють аналіз звітності страхувальників області на предмет дотримання роботодавцями вимог трудового законодавства з оплати праці та повідомляють  про виявлені випадки порушень органи влади й соціальних партнерів для вжиття дієвих заходів з їх усунення. Загалом у 2018 році Головним управлінням Пенсійного фонду в Чернівецькій області надіслано органам влади та місцевого самоврядування інформаційні матеріали щодо трьох з половиною тисяч несумлінних роботодавців, майже стільки ж скеровано до Управління Держпраці, близько трьох тисяч направлено Державній фіскальній службі та про більше двох тисяч випадків порушень трудового законодавства повідомлено соціальних партнерів.

Упродовж 2018 року представники пенсійної служби взяли участь у 250 спільних нарадах з соціальними партнерами та засіданнях робочих груп з питань легалізації виплати зарплати й зайнятості населення.  В результаті спільних обстежень діяльності майже 1,5 тисячі фізичних осіб-підприємців щодо дотримання ними законодавства про працю виявлено близько півтисячі  неоформлених працівників, більшу частину з яких залучено до сплати єдиного внеску.

При здійсненні обстежень пенсійники роз’яснюють підприємцям негативні наслідки нелегальної зайнятості та закликають їх дотримуватися вимог трудового законодавства для забезпечення своїм працівникам і самим собі соціального захисту сьогодні та гідного пенсійного забезпечення в майбутньому.

В результаті вжитих заходів до бюджету Фонду в 2018 році надійшло 0,6 млн. грн. в рахунок погашення заборгованості з платежів.

 

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.