Menu
Пенсійний фонд інформує: Легалізація найманої праці – шлях до поліпшення рівня життя

Пенсійний фонд інформує: Легалізація найманої праці – шлях до поліпшення рівня життя

By In Новини On 09.06.2015


indexЯк інформує управління Пенсійного фонду у Сторожинецькому районі, про діяльність в районі робочої групи з питань легалізації заробітної плати та тіньової зайнятості населення йшлося під час зустрічі у форматі «круглого столу», за участю управління Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі, представників контролюючих органів, соціальних партнерів та суб’єктів підприємницької діяльності.
В рамках діалогу з присутніми, спеціаліст пенсійного відомства розповів про заходи, що проводилися з метою виведення заробітної плати з тіньового сектору економіки та недопущення випадків нарахування працівникам заробітної плати у розмірі, нижчому від встановленого законодавством мінімального рівня.
Крім того, увагу підприємців було зосереджено на відповідальності за використання непрозорих схем ведення бізнесу та невиконання обов’язків щодо участі в системі державного соціального страхування. Основною тезою зібрання було те, що порушуючи законодавство роботодавці позбавляють своїх працівників права на зарахування їм страхового стажу.
За підсумками обговорення проблемних питань, учасниками «круглого столу» прийнято рішення, які спрямовані на посилення роботи щодо легалізації робочих місць, вжиття заходів щодо сприяння працевлаштуванню молоді, дотримання законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати та активну співпрацю з цією метою органів влади, відповідних державних служб та соціальних партнерів.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.