Menu
Пенсійний фонд інформує щодо можливостей та про переваги банківського обслуговування пенсійних виплат

Пенсійний фонд інформує щодо можливостей та про переваги банківського обслуговування пенсійних виплат

By In Новини, Роз'яснення On 07.08.2019


Сторожинецький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує, що обрання виплати пенсій через банківські установи забезпечує своєчасність та зручність одержання громадянами своїх пенсійних виплат, надає можливість накопичувати пенсійні кошти на рахунках, забезпечує якісне комплексне обслуговування щодо надання інших банківських послуг.

За допомогою електронних сервісів обраної пенсіонером банківської установи, через яку перераховуватиметься пенсія, можна  оплачувати  комунальні та інші послуги або здійснювати перекази на будь-який інший рахунок. Крім цього,  виплата пенсій через банківські установи економить кошти Пенсійного фонду для майбутнього підвищення пенсій, оскільки виплата пенсій через банк, на відміну від доставки пенсій через відділення поштового зв’язку, є безоплатною для Пенсійного фонду України. В той же час, пенсіонер вправі самостійно обрати установу, що здійснює виплату його пенсії.

Для оформлення виплати пенсій через уповноважений банк достатньо звернутися до установи банку, подати заяву встановленого зразка, паспортні документи, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

Одержати пенсію через банківську установу можна, перебуваючи в будь-якій частині країни і будь-який зручний час, крім цього, є можливість зняття готівки через платіжні термінали, що функціонують у підрозділах поштового зв’язку в сільській місцевості.

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.