Menu
Пенсійний фонд: Наша мета – забезпечення стабільного наповнення бюджету Фонду

Пенсійний фонд: Наша мета – забезпечення стабільного наповнення бюджету Фонду

By In Новини On 06.12.2018


Пріоритетом Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області є забезпечення стабільного надходження власних доходів для своєчасної виплати пенсій громадянам області та захисту прав застрахованих осіб. З цією метою налагоджено тісну співпрацю з Управлінням Держпраці в Чернівецькій області, Головним управлінням ДФС в Чернівецькій області, органами місцевої влади.

Проводиться постійна робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, опрацювання сум заборгованості у судовому порядку та співпраця з територіальними органами Державної виконавчої служби та органами влади щодо стягнення заборгованості з боржників.

У результаті усіх вжитих заходів за січень-листопад 2018 року надійшло власних доходів до бюджету Пенсійного фонду України в області в сумі 2145,7 млн.грн., що на 30,5% більше, ніж за січень-листопад 2017 року.

Завдяки посиленій увазі Головного управління Пенсійного фонду України в області до сплати зобов’язань та погашення заборгованості з єдиного соціального внеску, від фізичних осіб-підприємців у листопаді 2018 року надійшло власних доходів в сумі 20,9 млн. грн., або на 9,3 млн.грн. більше, ніж у минулому році. Зазначені надходження сприятимуть зарахування періоду здійснення фізичними особами підприємницької діяльності до страхового стажу.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюється Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, мобілізовано в сумі 20,3 млн.грн., що на 2,0 млн.грн. (10,8%) більше надходжень відповідного періоду 2017 року.

Усі мобілізовані кошти спрямовуюся на пенсійні виплати буковинцям.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.