Menu
Перелік боржників: борг зі сплати земельного податку та орендної плати перевищив 18,8 млн. грн.

Перелік боржників: борг зі сплати земельного податку та орендної плати перевищив 18,8 млн. грн.

By In Новини On 31.07.2020


Про це інформують у  Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області та запрошують боржників погасити свої податкові борги. Місцевому бюджету зі сплати земельного податку заборгували 49766 осіб.

Серед боржників як платники земельного податку – власники земельних ділянок, власники земельних часток (паїв) та постійні землекористувачі, так і платники орендної плати –  орендарі земель державної та комунальної власності. Не зважаючи на те, що податківці надсилають повідомлення про сплату цього податку та у більшості випадків його незначну суму , багато хто „забуває” розрахуватися з бюджетом.

У податковому відомстві наголошують, що сплачені громадянами майнові податки зараховуються винятково до місцевих бюджетів. Тобто, перераховані громадянами кошти забезпечують реальну фінансову самостійність місцевого самоврядування та використовуються винятково на потреби міст, селищ та сіл і тому закликають терміново погасити заборгованість.

Податківці області уже проводять усі відповідні заходи передбачені ПКУ з погашення боргу, а саме: сформовані та направлені податкові вимоги щодо стягнення коштів, які перебувають у власності платника податків, описують майно у  податкову заставу, готують позови про адміністративний арешт майна та передають матеріали на примусове стягнення коштів через органи ДВС, а також звертаються до суду щоб обмежити виїзд боржників за кордон.

Щоб не опинитися в переліку на примусове стягнення податківці радять усім боржникам терміново провести звірку та погасити заборгованість. Інформацію з даного питання також можна отримати у відділі по роботі з податковим  боргом Головного управління ДПС у Чернівецькій області за телефоном (0372)54-56-35.

Перелік фізичних осіб, які мають податковий борг із земельного податку та з орендної плати за землю, станом на 01.07.2020 року

 

Перелік боржників: податківці нагадують буковинцям про погашення боргу зі сплати податку на нерухоме майно

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що понад 21 тисяча буковинців допустили борг за минулі роки зі сплати податку на нерухоме майно в сумі понад 16,9 млн. грн.

За словами податківців, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно норм ПКУ , визначені фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової або нежитлової нерухомості, що перевищує розмір пільгової загальної площі.

Громадяни зобов’язані сплачувати податок щорічно до 29 серпня, у поточному році за минулий рік за ставками і з урахуванням пільг: тобто у 2020 році за 2019 рік, у 2019 році за 2018 рік, у 2018 за 2017 рік.

Податківці наголошують, що до боржників застосовують заходи стягнення визначені нормами ПКУ. Зокрема, вимоги про сплату боргу скеровуються до органів державної виконавчої служби на примусове стягнення коштів через органи ДВС, а також звертаються до суду щоб обмежити виїзд боржників за кордон.

Щоб не осоромитися перед жителями своєї громади, оскільки податок на нерухоме майно сплачується до місцевих бюджетів, необхідно звіритися і погасити борг.

Заборгованість буковинців зі сплати податку на нерухоме майно у розрізі районів області станом на 01.07.2020 року та нові рахунки для сплати ( https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/arhiv/428065.html)

Перелік боржників: власники автомобілів не сплатили до бюджету понад півмільйона гривень транспортного податку

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що  на початок липня 2020 року 37 власників «елітніх автівок» заборгували місцевим бюджетам області 0,5 млн. грн.  транспортного податку.

За словами податківців, незважаючи на весь комплекс заходів з погашення боргів дані громадяни не поспішають розраховуватися з місцевими бюджетами – оскільки вважають, що розвиток громад та їх інфраструктури не стосується їх особисто. Саме тому списки боржників розміщують для інформування мамих боржників та громадськості. публікацій у ЗМІ.

Податківці наголошують, що до боржників застосовують заходи стягнення визначені нормами ПКУ. Зокрема, вимоги про сплату боргу скеровуються до органів державної виконавчої служби на примусове стягнення коштів через органи ДВС, а також звертаються до суду щоб обмежити виїзд боржників за кордон.

Заборгованість буковинців  з транспортного податку станом на 01.07.2020 року та рахунки для сплати.    (https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/arhiv/428066.html)


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.