Menu
Під час розширеної апаратної наради розглянули актуальні питання життєдіяльності району

Під час розширеної апаратної наради розглянули актуальні питання життєдіяльності району

By In Новини On 19.09.2019


Сьогодні, 19 вересня, під керівництвом в. о. голови районної державної адміністрації Василя Гоцуляка, за участю керівника апарату райдержадміністрації Сергія Гринчука,  відбулася розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних підрозділів міністерств і відомств України, головами місцевих рад району.

У рамках наради розглянуто питання про хід виконання осіннього  призову 2019 року громадян України  на строкову військову службу в Збройні сили України та інші військові формування.

Як зазначив в. о. голови райдержадміністрації Василь Гоцуляк, для активізації призову юнаків району на строкову службу до лав української армії начальникам військово-облікових столів та головам місцевих рад району слід проводити відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням. Водночас, за його словами, слід інформувати про кримінальну відповідальність за ухилення від призову.

Водночас під час наради районний військовий комісар Сергій Арушанян здійснив аналіз виконання осіннього призову на строкову військову службу в Збройні сили України в розрізі місцевих рад Підгір’я.

Зокрема обговорено питання про стан готовності житлово-комунального господарства міста Сторожинець, дорожнього господарства, установ і  закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту району до функціонування в осінньо-зимовий період.

Як зазначено, під час обговорення вищевказаного питання, заклади освіти та медичні установи перебувають на завершальній стадії підготовки до опалювального сезону. Зокрема, в установах проведено експертне обстеження, технічний  огляд та механічне діагностування котлів, завершується завезення паливних матеріалів.

Стовідсотково паливом забезпечені заклади культури району.

До початку опалювального сезону комунальним підприємством «Сторожинецьке ЖКГ» здійснюється обстеження житлових будинків, що перебувають на балансі підприємства.

«Усі бюджетні установи Сторожинеччини у найбільш стислі терміни повинні бути повністю забезпечені паливом та усіма необхідними матеріалами», – зазначив Василь Гоцуляк. – Надто, усі опалювальні системи повинні бути готовими до пускового режиму». Окрему увагу, за словами очільника виконавчої влади Підгір’я, слід звернути на підготовку до осінньо-зимового періоду житлового фонду.

Окрім того, розглянуто питання про забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та недопущення заборгованості із заробітної плати, пенсій стипендій та інших соціальних виплат та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

За результатами наради надано відповідні доручення до виконання.

 

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.