Menu
Під час зустрічі Ярослава Бартоша із старійшинами району обговорено актуальні питання життєдіяльності Підгір’я

Під час зустрічі Ярослава Бартоша із старійшинами району обговорено актуальні питання життєдіяльності Підгір’я

By In Новини, Рада старійшин On 11.11.2016


10 листопада при голові районної державної адміністрації Ярославі Бартошу відбулося засідання консультативно-дорадчого органу – Ради старійшин.

Під час засідання розглянуто питання про підготовку до виборів територіальних громад Сторожинецького району, про порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Відтак заслухано звіт голови Ради старійшин при Сторожинецькій  районній державній адміністрації про підсумки роботи Ради старійшин за 2016 рік. Як інформував керівник вищевказаного консультативно-дорадчого органу Генадій Мазур, у своїй роботі Рада старійшин керувалася Положенням про Раду старійшин при райдержадміністрації та планом роботи на 2016 рік. За його словами, проведено щоквартальні засідання Громадської ради, згідно затверджених планів роботи, що дало змогу працювати та готувати питання для розгляду фахово, виходячи зі специфіки та актуальності питань, які найбільше турбували громаду і потребували роз’яснень та вирішення. Висловив сподівання, що подальша праця допоможе донести громадську думку стосовно ефективних шляхів вирішення складних проблем державного управління.

Окрім того, затверджено план роботи Ради старійшин  на 2017 рік.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.