Menu
Підгір’я готується до збирання ранніх зернових культур

Підгір’я готується до збирання ранніх зернових культур

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 01.07.2013


ранніПро підготовку господарств району до збирання ранніх зернових культур йшлося сьогодні в ході щопонеділкової апаратної наради за участі представників виконавчої влади району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних відомств центральних виконавчих органів влади.

За інформацією начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Михайла Галицького, цьогоріч всіма категоріями господарств району посіяно майже 11 тисяч гектарів зернових культур, що на 1,5 тисячі гектарів більше, аніж торік. З них – група ранніх зернових культур займає 3600 га, що більше минулорічних показників на тисячу гектарів.

Завдяки сприятливим погодно-кліматичним умовам та проведеним агротехнічним заходам, цього року, за даними Михайла Галицького,  очікується зібрати більше 44 тисяч тонн зерна, що на 1,5 тисячі тонн більше, ніж 2012 року.

Для проведення збиральних робіт усіма категоріями господарств підготовлено 35 зернозбиральних комбайнів, 8 зерноочисних машин, 5 машин для очистки насіння, 3 зернотоки та 6 складів для зберігання зерна.

Відтак, за наслідками наради, надано доручення розробити план невідкладених організаційно-технологічних заходів щодо організованого проведення збирання ранніх зернових культур,  а також забезпечити виконання заходів протипожежної безпеки на період підготовки та збирання ранніх зернових культур.


About the Author

pressa

Comments are closed here.