Menu
Підтвердити здобутий неформальним шляхом професійний досвід –реально

Підтвердити здобутий неформальним шляхом професійний досвід –реально

By In Новини On 22.01.2019


У Вас є досвід роботи, але нема документа про освіту? Скористайтеся нагодою та підтвердіть результати неформального професійного навчання за робітничими професіями!

Усе що Вам необхідно зробити – це заповнити анкету самооцінювання та звернутися до служби зайнятості за інформацією про:

– вимоги до кваліфікаційного рівня обраної робітничої професії;

  • критерії оцінювання;
  • процедуру підтвердження кваліфікації;
  • перелік навчальних закладів, які здійснюють підтвердження кваліфікації за певною робітничою професією, графік засідання комісії та орієнтовну вартість послуг.

До заповненої анкети самооцінювання потрібно подати заяву та додатки до неї. Не пізніше як на 8 день з часу подання всіх необхідних документів видається направлення на підтвердження кваліфікації у навчальному закладі.

На підставі цього у навчальному закладі буде створена комісія та підготовлені необхідні матеріали чи сировина.

Результати неформального навчання за робітничими професіями засвідчуються свідоцтвом про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. У разі виявлення достатніх професійних знань, умінь і навичок для виконання окремих видів робіт за професією навчальний заклад видає сертифікат. 

Фінансування процедури підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями здійснюється за рахунок коштів особи або працедавця.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/storinka/pidtverdzhennya-neformalnogo-navchannyaчи безпосередньо у районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості за адресою: вул.Чернівецька, 82 Б або за телефонами: 2-14-37; 2-20-76.

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.