Menu
Увага! 27 червня – останній день сплати податків за травень 2019 року

Увага! 27 червня – останній день сплати податків за травень 2019 року

By In Новини, Роз'яснення On 26.06.2019


Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області нагадують платникам податків, що відповідно до норм Податкового кодексу України термін сплати податків і зборів, якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, не переноситься.

Згідно з ст. 73 КЗпП встановлено, що 28 червня 2019 року – День Конституції України, є неробочим святковим днем, п’ятниця.

Тобто останній день сплати податку або збору припадає на святковий день, відповідно податкові зобов’язання необхідно сплатити напередодні встановленого граничного терміну. Враховуючи зазначене, 27 червня 2019 року – останній день сплати за травень слідуючих податків та зборів:

ПДВ платниками, у яких базовий податковий звітний період дорівнює календарному місяцю;акцизного податку; ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу; ПДФО із загальної суми процентів, нарахованих за травень на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки; військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу; рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України; рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України; рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України; плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), крім громадян.

Зверніть увагу! У період з 28 червня по 30 червня 2019 року зарахування сплачених сум не здійснюватиметься.

 

Новини ДФС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.