Menu
ПОДАТКІВЦІ НАГОЛОШУЮТЬ ПРО ДИСТАНЦІЙНУ КОМУНІКАЦІЮ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

ПОДАТКІВЦІ НАГОЛОШУЮТЬ ПРО ДИСТАНЦІЙНУ КОМУНІКАЦІЮ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

By In Новини On 11.01.2021


У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що на період карантину для роботи з платниками у ЦОПах встановлені обмеження. Зокрема, на час карантину максимально обмежено безпосереднє спілкування працівників ЦОП з відвідувачами (кількість одночасного перебування людей в приміщенні ЦОП не більше 1 відвідувача на 1 працівника; вхід відвідувачів у приміщення ЦОП –- тільки в захисних масках; відстань між відвідувачами та працівниками ЦОП має бути не менше півтора метра один від одного; відстань між відвідувачами, які очікують на вхід до приміщень, також має бути не менше ніж півтора метра один від одного.

Податківці просять з розумінням ставитися до таких обмежень  і наполегливо рекомендують утримуватися від відвідування центру обслуговування платників без нагальної потреби і використовувати  дистанційний формат спілкування – через засоби електронного зв’язку та пошту.

Максимально використовуйте електронні сервіси ДПС:

Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua) можна скористатись інформацією, яка є загальнодоступною, зокрема податковим календарем, інформацією з реєстрів страхувальників, платників єдиного податку, платників ПДВ та інших реєстрів, завантажити бланки податкової звітності тощо.

Електронна звітність (http://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/), де розміщено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».

Офіційна скринька ГУ ДПС для листування: cv.official@tax.gov.ua

Шановні платники! Використовуйте інформацію офіційного порталу та сторінки у соцмережах. Підписуйтеся – офіційний портал ДПС у Чернівецькій області: https://cv.tax.gov.ua/

Facebook:https://www.facebook.com/tax.chernivtsi/?notif_id=1608017674243346&notif_t=page_fan&ref=notif

«InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

 

Сплата податків: майже 5,2 мільярди гривень заплатили до бюджету впродовж 2020 року буковинці

Начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак повідомив, що торік платники області до Зведеного бюджету України сплатили 5 мільярдів 719,6  млн. грн. податкових платежів, що на 528,8 млн. грн., або на 10,2 відсотки перевищує надходження 2019 року. При цьому, індикативний показник завдань ДПС України перевиконано на 105,1 відсотки, або (+278,0 млн. грн.). У грудні 2020 року надходження склали 637,5 млн. грн. (+99,0 млн. грн.)

За його словами напружена робота із забезпечення бюджетних призначень принесла вагомий результат – ключові показники діяльності виконані за всіма напрямками.

Із вказаних надходжень на загальнодержавні потреби – до державного бюджету спрямовано 2 мільярди 341,3  млн. грн.  В свою чергу, на потреби місцевих громад  області, надійшло 3 мільярди 378,3 млн. грн. від загальних платежів. У порівнянні з 2019 роком приріст податкових платежів до державного бюджету перевищив 313,4 млн. грн., а до бюджетів місцевих громад 215,4 млн. грн. відповідно

За обсягами надходжень, основними джерелами поповнення державної казни у січні – грудні 2020 року були: податок на додану вартість, якого сплачено 1005,6 млн. грн. (+199,2 млн. грн.), податок на доходи фізичних осіб – 775,3 млн.грн. (+62,8 млн. грн.) та військовий збір – 238,9 млн. грн. (+16,3 млн. грн.),

Щодо місцевих бюджетів – то понад 66,8 відсотків надходжень бюджетів місцевих громад склав податок на доходи фізичних осіб – 2 мільярди 258,4  млн. грн. (+195,6 млн. грн.). Землевласники та землекористувачі забезпечили місцевим бюджетам 359,8 млн. грн. плати за землю; платники єдиного податку 492,0 млн. грн. єдиного податку; продавці підакцизних товарів – 111,5 млн. грн. акцизного податку з роздрібного продажу.

 

Про списання податкового боргу платник може дізнатись в Електронному кабінеті

Роз’яснюють у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Платник податків може отримати інформацію про списання податкового боргу в приватній частині Електронного кабінету (в доступній для перегляду платнику податків інформації про стан розрахунків з податків та зборів буде відображена сума списання із посиланням на Закон України від 04.12.2020 р. №1072 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Також інформацію про таке списання щодо суб’єктів господарювання після його проведення буде оприлюднено на вебпорталі ДПС.

Крім того, інформація про проведене списання надаватиметься платнику податків у разі його звернення до контролюючого органу із відповідним запитом.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.