Menu
Податковий календар: 30 квітня – граничний термін сплати податків за березень

Податковий календар: 30 квітня – граничний термін сплати податків за березень

By In Новини, Роз'яснення On 29.04.2020


У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують платникам, 30 квітня 2020 року (четвер) – граничний термін сплати:

  • ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за березень 2020 року; військового

збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за березень 2020 року; єдиного податку платниками IV групи за I квартал 2020 року; ПДВ за березень 2020 року; акцизного податку за березень 2020 року; плати за землю за березень 2020 року; рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за березень 2020 року;

  • рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за березень 2020

року;

  • рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними

нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України за березень 2020 року;

  • рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією.

 

Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий розміщуються на офіційному вебпорталі ДПС

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій інформують, що нормами п.п. 230.1.5 п. 230.1 ст. 230 Податкового кодексу України визначено, зокрема, що Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий (далі – Перелік), розміщується на офіційному вебпорталі центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику.

Також, п. 16 Порядку електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 408 визначено, зокрема, що Перелік розміщується на офіційному вебпорталі ДПС.

З метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

На сьогодні електронний сервіс «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий» працює у тестовому режимі. Ознайомитися з його роботою можна за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/registers/vehicles.

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.