Menu
ПОЛІЦЕЙСЬКИХ СТОРОЖИНЕЧЧИНИ ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

ПОЛІЦЕЙСЬКИХ СТОРОЖИНЕЧЧИНИ ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

By In Новини On 04.07.2019


Сьогодні, 4 липня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош привітав працівників Сторожинецького районного відділу Головного управління Національної поліції України у Чернівецькій області із професійним святом – Днем національної поліції України.

Голова райдержадміністрації зазначив про те, що з часу реформування правоохоронної системи та створення  Національної поліції довіра людей до нового органу залишається високою.

«У Вашій особі мешканці району чекають на допомогу та справедливість. Відтак бажаю Вам надалі вірити у велику мету, заради якої Ви одягли поліцейську форму та здійснюєте цю важливу місію, – сказав Яросла Бартош – Бажаю, аби кожен Ваш виклик завершувався великою справедливістю, вироки судів були законними і щоб люди бачили, що є надзвичайно важливий орган, який є захистом їхніх прав і свобод».

З нагоди професійного свята Яросла Бартош спільно з заступником голови районної ради Володимиром Філіповичем вручили працівникам поліції спільні почесні грамоти Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради.

Своєю чергою начальник районного відділу поліції Станіслав Степанов висловив подяку працівникам поліції за самовіддану працю, професіоналізм, мужність та витримку.

З нагоди свята головний поліціянт району побажав колегам усіляких гараздів, щастя в особистому житті та подяки від людей.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.