Menu
Польське телебачення відзняло сюжет про життя польської громади на Сторожинеччині

Польське телебачення відзняло сюжет про життя польської громади на Сторожинеччині

By In Новини On 05.03.2018


Третього березня у селі Панка Сторожинецького району у приміщенні польського дому відбулася зустріч представників польської громади села Панка та Нижні Петрівці зі знімальною групою польського телебачення (м. Вроцлав, Польща) на чолі з автором програми «Студія Схід» («Studia Wschód») Гражиною Орловською-Сондей.

Вказана програма демонструє репортажі про життя польських етнічних громад, які проживають за межами Польщі.

Журналіст поспілкувалася із представниками польської громади району про історію їх походження, родинні традиції, культурні надбання тощо.

Під час зустрічі для гостей заспівав польський фольклорний колектив «В’янечек» (с. Нижні Петрівці).

Спілкуючись із журналістами, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош зазначив про те, що на Сторожинеччині з давніх давен у мирі та злагоді проживають представники різних національностей. Польські громади, які мешкають у декількох населених пунктах району культивують свою віру, культуру і традиції. Жодне районне свято не обходиться без виступів та участі польських фольклорних колективів.

За словами голови райдержадміністрації, районна влада усіляко сприяє дотриманню прав національних меншин, налагодженню стосунків із польськими партнерами, зміцненню міжособистісних зв’язків й культурному обміну.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.