Menu
Понад 104 мільони гривень отримали лікарі Буковини за квітень в межах Програми медичних гарантій

Понад 104 мільони гривень отримали лікарі Буковини за квітень в межах Програми медичних гарантій

By In Новини On 07.05.2020


104,6 мільйона гривень виплатила у квітні Національна служба здоров’я України 44 медичним закладам Буковини, які надають екстрену та спеціалізовану допомогу.

Такі дані прозвучали під час онлайн-пресконференції керівництва НСЗУ, на якій було презентовано результати перших виплат лікарням за Програмою медичних гарантій та реагування.

У Чернівецькій області найбільші суми нарахувань за контрактом з НСЗУ з комунальних закладів отримали Чернівецька обласна клінічна лікарня – 10,8 мільйона гривень, Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги – 8 мільйонів та Буковинський клінічний онкологічний центр – 6,3 мільйона.

– Національна служба здоров’я – надійний фінансовий партнер медичних закладів. Ми в повному обсязі і вчасно платимо закладу за надані послуги пацієнтам. І ця фінансова стабільність працює в інтересах пацієнта. Це стосується і первинки, і програми «Доступні ліки», а з 1 квітня – і спеціалізованої допомоги. НСЗУ підтримує збільшення обсягу коштів на систему охорони здоров’я. Проте, виступає за раціональне використання наявних ресурсів. Для того, щоб пацієнти могли отримати якіснішу допомогу. А ефективні лікарні – більше коштів. Кожна гривня бюджету Програми медичних гарантій працюватиме на пацієнта, – зазначила очільниця НСЗУ Оксана Мовчан.

Нагадаємо, з 1 квітня пацієнт вільно обирає лікарню та лікаря не лише на первинці, а і для спеціалізованої допомоги. На вибір пацієнта не впливає ані реєстрація, ані форма власності закладу. Головна умова – контракт лікарні з НСЗУ.

Умовою фінансування є надання закладами електронної звітності. Кожна надана послуга, кожна консультація фіксується в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Достовірні дані – основа для прийняття рішень, в тому числі й фінансових.

Усього в Україні НСЗУ виплатила понад 4,4 мільярда гривень 1619-ти закладам. З них 466 мільйонів отримали 25 центрів екстреної медичної допомоги.

 

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.