Menu
Понад 350 ОСББ залучили майже 100 млн грн «теплих кредитів» у жовтні на комплексну термомодернізацію будівель

Понад 350 ОСББ залучили майже 100 млн грн «теплих кредитів» у жовтні на комплексну термомодернізацію будівель

By In Новини On 13.11.2019


Понад 350 ОСББ залучили майже 100 млн грн «теплих кредитів» у жовтні на комплексну термомодернізацію будівель.

При цьому, усі охочі ще мають можливість скористатися програмою та подати до банків підтвердні документи про впроваджені заходи до 30 листопада ц.р. для отримання відшкодування.

Серед ключових переваг програми – нагода отримати подвійну/потрійну компенсацію за «теплим кредитом».

Такою нагодою скористалося чимало ОСББ.  Наприклад, у 2018 р. ОСББ «Перлина» у м. Рівному залучило 2,1 млн грн «теплого кредиту» на утеплення фасаду та підвальних приміщень.

Подвійна компенсація із державного та міського бюджетів склала 1,3 млн гривень.

У 2019 р. ОСББ вдруге скористалося програмою, встановивши ІТП. Сума кредиту – 210 тис. грн, з яких держава та місто разом компенсували 142 тис. гривень.

Після усіх компенсацій вартість двох проектів для ОСББ склала близько 1 млн гривень. Обидва кредити погашено повністю достроково за рахунок зібраних коштів ремонтного фонду ОСББ – близько 9 тис. грн на квартиру.

Завдяки теплоізоляції споживання тепла в багатоповерхівці зменшилося на 35%: із 355  Гкал/міс до модернізації та  до 230  Гкал/місяць після проведених робіт.

«Тож, переймайте досвід ОСББ, які вже утеплилися, та поспішайте скористатися програмою, щоб заощаджувати на комунальних послугах та жити в комфорті», – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Сайт Держенергоефективності України


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.