Menu
Потрібні донори. Буковинців закликають здавати кров

Потрібні донори. Буковинців закликають здавати кров

By In Новини On 22.04.2020


Через карантин на Буковині різко скоротилося число донорів, тож наразі необхідно поповнити запаси крові та її компонентів.

Як розповіла в. о. генерального директора КНП «Чернівецький обласний центр служби крові» Анжеліка Каланча, у області постійно є хворі із великою крововтратою, породіллі, тож донорам раді, потрібні усі групи.  

– У центрі крові безпечно, ми дотримуємося усіх карантинних норм, тому чекаємо донорів щодня, крім вихідних та святкових днів, із 8:00 до 13:00, – пояснює Анжеліка Каланча.

Напередодні великодніх свят кров здав також директор Департаменту охорони здоров’я Олег Чорний, аби власним прикладом заохотити буковинців до донорства.

– Маю II групу з негативним резус-фактором. Як пояснили працівники Центру крові, запаси її наразі обмежені, у той час, як одна донація може врятувати трьох пацієнтів. Тому почуваюся досить піднесено, бо розумію, що роблю добру справу. Закликаю всіх свідомих людей до донорства. Допомагати легко та приємно, – цитує Олега Чорного пресслужба Департаменту охорони здоров’я.

Донорів чекають за адресою: Чернівці, вул. Українська, 36. Телефон для довідок: (0372) 52-34-43.

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.