Menu
Повноваження Національної поліції у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

Повноваження Національної поліції у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

By In Новини On 10.10.2017


У зв’язку з подальшим реформуванням поліції та реорганізацією її структурних підрозділів, керівництвом Національної поліції прийнято рішення, що починаючи з 17 вересня 2017 року уповноваженим підрозділом Національної поліції України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху на території України є Департамент патрульної поліції та його територіальні (відокремлені) підрозділи.

З метою належного виконання покладених на Департамент нових завдань внесено відповідні зміни до нормативно-правових актів поліції в частині надання сервісних і платних послуг у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Відповідно до наказу Національної поліції від 6.11.2015 № 73 «Про внесення змін до положення про Департамент патрульної поліції» (зі змінами) Управлінням патрульної поліції в м. Чернівці Департаменту патрульної поліції будуть надаватися послуги в межах компетенції, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 р. № 795 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру оплати за їх надання».

Адміністративні послуги з оформлення документів дозвільного характеру будуть надаватися через Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради, за  адресою: вул.. Героїв Майдану, 7 в м. Чернівці, а саме:

  1. Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортного засобу, вагові або габаритні параметри якого перевищують нормативні.
  2. Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

Інші послуги, що передбачені компетенцією Управління патрульної поліції в м. Чернівці Департаменту патрульної поліції, будуть надаватись за адресою: вул. Заводська, 22 в м.Чернівці, а саме:

  • Забезпечення супроводження для безпечного перевезення негабаритних, великовагових та небезпечних вантажів, автобусів та інших транспортних засобів спеціалізованими автомобілями Національної поліції з використанням спеціальних світлових або звукових сигналів;
  • Обстеження з виїздом на місце території або окремих ділянок автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів, на яких планується розміщення об’єктів дорожнього сервісу, малих архітектурних форм; ділянок вулично-дорожньої мережі, на яких планується відкриття нових або перегляд діючих маршрутів руху транспортних засобів, залучених до перевезення пасажирів;
  • Підготовка і видача технічних умов на розміщення об’єкта дорожнього сервісу та малої архітектурної форми;
  • Перевірка проектної документації щодо будівництва, реконструкції і ремонту автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів, об’єктів дорожнього сервісу, інших дорожніх споруд; забудови окремих територій населених пунктів; генеральних планів окремих забудов у населених пунктах; проектів комплексних схем руху та спорудження ліній міського електричного транспорту; схем організації дорожнього руху на відповідність технічним умовам та нормативно-правовим актам з безпеки дорожнього руху з подальшим оформленням документів щодо її розгляду та затвердження з наданням погодження або відмови у наданні погодження.

Окрім цього, для створення сприятливих умов ведення господарської діяльності, в країні скорочено терміни надання окремих адміністративних послуг, а на офіційному веб-сайті Департаменту патрульної поліції з’явилися нові розділи з необхідною інформацією.

Тому, починаючи з 17 вересня поточного року надання адміністративних та господарських послуг у сфері безпеки дорожнього руху будуть здійснювати виключно Департамент патрульної поліції та його територіальні (відокремлені) підрозділи на місцях.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.