Menu
Пожежний автомобіль марки JELCZ, який подарувала Сторожинеччині громада гміни Андрихув (Польща), заступив на чергування у селі Давидівка

Пожежний автомобіль марки JELCZ, який подарувала Сторожинеччині громада гміни Андрихув (Польща), заступив на чергування у селі Давидівка

By In Новини On 05.07.2018


Сьогодні, 5 липня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош спільно з головою Сторожинецької міської ОТГ Миколою Карлійчуком та начальником Сторожинецького районного сектору управління ДСНС України у Чернівецькій області Ігорем Манілічем урочисто переказали пожежникам села Давидівка пожежний автомобіль JELCZ 005, який подарувала громада партнерської гміни Андрихув (Польща) Сторожинецькому району у рамках співпраці.

Очільник райдержадміністрації, звертаючись до місцевої громади, зазначив про те, що автомобіль значно зміцнить безпеку населеного пункту та навколишніх сіл і сприятиме рятуванню життя та майна людей.

За його словами, автівка подарована Добровільною пожежною частиною місцевості Сулковіце-Ленг (гміна Андрихув), перебуває у гарному стані, забезпечена усім необхідним обладнанням та готова до бойового чергування.

«Нехай автомобіль служить для добра вашої громади та якнайменше виїжджає на тривожні виклики», – сказав Ярослав Бартош.

Своєю чергою Микола Карлійчук зазначив про те, що пожежний автомобіль значно зміцнив матеріальну базу рятувальників громади. Міський голова висловив подяку керівнику райдержадміністрації Ярославу Бартошу за налагодження міжнародних зв’язків, завдяки яким район отримує матеріальну підтримку з-за кордону.

Також виступив в.о. старости села Давидівка Станіслав Войцицький, який від імені жителів населеного пункту подякував очільникам районної та місцевої влади за прикладені зусилля задля того, аби місцева пожежна частина отримала автомобіль.

Нагадаємо, пожежний автомобіль марки JELCZ 005 було передано Сторожинеччині 22 червня 2018 року під час урочистої церемонії, в якій взяла участь делегація з гміни Андрихув на чолі з бурмістром Томашем Жаком.

Автомобіль пройшов процедуру розмитнення та заступив на бойове чергування.

 

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.