Menu
Працівників культури та аматорів народного мистецтва Підгір’я привітали із професійним святом

Працівників культури та аматорів народного мистецтва Підгір’я привітали із професійним святом

By In Новини On 08.11.2019


Сьогодні, 8 листопада, керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук взяв участь в урочистому заході з нагоди відзначення в районі Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який провели у приміщенні районної дитячої бібліотеки.

Керівник державної служби райдержадміністрації привітав присутніх з професійним святом, висловив подяку за благородну справу – зберігання, розвитку і відтворювання безцінних духовних скарбів українського народу.

«Ми українці – одна з небагатьох націй, тисячолітня культура якої змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність і первозданну чистоту, – зазначив Сергій Гринчук. В сучасних умовах культура відіграє особливу роль, оскільки саме вона сприяє відновленню історичної пам`яті, зміцненню цілісності та патріотизму в Україні. Велика заслуга у цьому саме працівників культури».

З нагоди свята посадовець спільно із керуючим справами-заступником керівника виконавчого апарату районної ради Сергієм Стираном вручили спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради працівникам культури району.

Водночас із святом присутніх привітали начальник відділу культури, національностей і релігій райдержадміністрації Ірина Давидчук, голова профспілки працівників культури району Світлана Репало та ветеран культури Віталій Паламарчук.

Під час заходу прозвучали музичні композиції у виконанні аматорів народного мистецтва Підгір’я Ігоря Міська та Георгіни Паскал.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.