Menu
Працівників освіти Підгір’я привітали з професійним святом

Працівників освіти Підгір’я привітали з професійним святом

By In Новини On 02.10.2019


Сьогодні, 2 жовтня, в.о. голови районної державної адміністрації Василь Гоцуляк, голова районної ради Іван Лосік взяли участь в  урочистостях з нагоди відзначення в районі Дня працівників освіти, що відбулися в приміщенні Центру естетичного виховання «Юність Підгір’я».

Захід розпочато хвилиною мовчання за воїнами, що загинули на сході держави, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Під час урочистостей виступив в.о. голови районної державної адміністрації Василь Гоцуляк, який привітав педагогів з професійним святом, відзначив їхній професіоналізм, витримку, терпіння та відданість обраній справі.

«Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни», – наголосив Василь Гоцуляк.

За його словами, кожна людина згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, того, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

У своїй промові очільник виконавчої влади району Василь Гоцуляк подякував за служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Посадовець побажав присутнім натхнення, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.

З професійним святом працівників освіти району привітали голова районної ради Іван Лосік, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Чобітько та голова профспілки працівників освіти Віра Олійник.

Під час заходу освітян нагородили спільними почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, районного відділу освіти.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.