Menu
Працівників сільського господарства Підгір’я привітали з професійним святом

Працівників сільського господарства Підгір’я привітали з професійним святом

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 14.11.2013


DSC_2558Сьогодні у залі засідань районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Франц Федорович, голова районної ради Петро Брижак, керівництво і працівники агропромислового комплексу району.

Із професійним святом трудівників галузі привітав голова районної державної адміністрації Франц Федорович. Очільник виконавчої влади Підгір’я відзначив позитивну динаміку розвитку агропромислового комплексу Сторожинеччини.

«Поступово ми відроджуємо сільськогосподарський потенціал наших земель та створюємо умови для самозабезпечення Підгір’я якісними продуктами власного виробництва, – зазначив Франц Федорович. – З цією метою в районі створено та працює перший кооперативний завод з виготовлення натуральної молочної продукції «Молочний край». У березні цього року, в рамках Міжнародного Проекту  ЄС ПРООН,  в селі Ропча створено  багатофункціональний обслуговуючий кооператив «Церенкуца», де найближчим часом буде відкрито окремий молокоприймальний пункт».

Окрім того, за словами Франца Федоровича, щороку в районі збільшуються посівні площі зернових та технічних культур, активізується розвиток тваринництва. Позитивний результат також дає розвиток вівчарства.

«Сьогодні, одним із головних наших завдань має бути створення умов для вирощування та реалізації рослинної та тваринницької продукції, заохочення людей, які сьогодні своєю працею відроджують українське село, – наголосив голова райдержадміністрації. –  Досягти цього – це наша мета, яку перед нами також ставить Президент України Віктор Федорович Янукович. Тому працювати є над чим».

Також з привітанням з нагоди професійного свята до присутніх звернулися начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Михайло Галицький та голова обласної ради профспілки агропромислового комплексу Михайло Серецький.

У ході урочистості за сумлінну та самовіддану працю нагороджено спільними почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, обласної ради профспілки АПК, управління агропромислового комплексу райдержадміністрації представників ТОВ «Мрія Глибоччини», ТОВ «УПГ Панка», ПАТ «Буковинапродукт», СКП «Молочний край», голів фермерських господарств, членів особистих селянських господарств, голів місцевих рад  району та ветеранів сільськогосподарського виробництва.

Святкову атмосферу дійства підтримали аматори художньої самодіяльності району.

DSC_2683

DSC_2668

DSC_2667

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.