Menu
Працівників Сторожинецького районного військового комісаріату привітали з Днем захисника України

Працівників Сторожинецького районного військового комісаріату привітали з Днем захисника України

By In Новини On 13.10.2020


Сьогодні, 13 жовтня, на території райвійськомату відбулася урочистість з нагоди відзначення Дня захисника України.

У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Кухарук, голова районної ради Іван Лосік, секретар Сторожинецької міської ради Ігор Матейчук, військовий комісар Сторожинецького районного військового комісаріату Сергій Арушанян, працівники військового комісаріату, учні Сторожинецької районної гімназії.

Під час заходу керівники районної та місцевої влади привітали присутніх з державним святом Днем захисника України, яке ми відзначатимемо 14 жовтня. Зазначивши, що цього дня ми вшановуємо мужність та героїзм захисників, які у різні історичні періоди боролися за волю України, її свободу та незалежність, а також пам’ять усіх загиблих захисників Батьківщини, які поклали своє життя, виконуючи святий обов’язок із оборони рідної землі.

Посадовці побажали військовослужбовцям,  миру, здоров’я, злагоди, добра, щоб славні традиції борців за волю України, Українського Козацтва давали сили та наснаги на подальші подвиги в ім’я України.

Зокрема з нагоди Дня захисника України військовослужбовцям вручено спільні почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради, грамоти Сторожинецької міської ради.

Окрім того, працівників військового комісаріату привітали учні Сторожинецької районної гімназії та вручили сувеніри виготовлені гуртківцями Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.