Menu
Працівників Сторожинецького РЕМ привітали із професійним святом – Днем енергетика

Працівників Сторожинецького РЕМ привітали із професійним святом – Днем енергетика

By In Новини On 22.12.2018


Сьогодні, 22 грудня, заступник голови районної державної адміністрації Василь Гоцуляк, заступник голови районної ради Володимир Філіпович взяли участь в урочистому заході з нагоди відзначення Дня енергетика.

Звертаючись до працівників Сторожинецького РЕМ,  заступник голови районної державної адміністрації відзначив важливу роль енергетики у життєдіяльності району.

«Ви є ключовою структурою у забезпеченні життєдіяльності жителів району, – підкреслив посадовець. – Приємно чути, що за останні кілька років на Сторожинеччині пророблено чимало роботи, освоєно мільйони гривень та зміцнено інфраструктуру електромереж».

Водночас Василь Гоцуляк висловив подяку всім працівникам РЕМ.

«Ви часто працюєте у дуже важких умовах. Відтак зі свого боку ми вам обіцяємо лише сприяння та підтримку», – підсумував заступник голови районної державної адміністрації.

За вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі району та з нагоди професійного свята кращих працівників Сторожинецького РЕМ нагороджено спільними почесними грамотами Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради.

Окрім того, під час заходу виступили та привітали працівників Сторожинецького РЕМ з Днем енергетика заступник технічного директора з високовольтних мереж АТ «Чернівціобленерго» Михайло Гап’як, голова Сторожинецької об’єднаної територіальної громади Микола Карлійчук, голова Великокучурівської ОТГ Василь Тодеренчук, голова Красноїльської об’єднаної територіальної громади Степан Драгун, голова Чудейської ОТГ Анатолій Піцул.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.